discover your
SECRET WIND

She made her self stronger by fighting with the wind...

SECRET WIND

Neden mi Gizli Rüzgar?

İçinde saklığın gücün farkında mısın? Peki ya onu nasıl ortaya çıkaracağını? Aslında cevap çok basit! içinde ki gizli rüzgarın dışa yansıması, senin kendini bulduğun o an. İşte bu yüzden koleksiyonumuza “Gizli Rüzgar“ demeyi seçtik.

Tenini okşayan o küçük bir esinti, aslında gizli rüzgarın habercisidir. O da senin gibi içindeki gücü saklıyor, yeri geldiğindeyse göstermekten çekinmiyor. Sadece yaşaması ve yaşatması gereken o anı adı gibi biliyor. İşte bu yüzden koleksiyonumuza “SECRET WIND“ demek istedik. Özgürlüğü, karakterinin derinliklerinden çıkarıp ortaya koyuyor; aynada gördüğün asıl kişi olmanı sağlıyor. Peki, sen kendinle tanışmaya var mısın?

“SECRET WIND Little Dress“, özgürlüğünü gizli kaldığı yerden çıkarmak için hazırlandı. Gizli yırtmaç detayı ve dekoltesindeki ayarlanabilir detayı ile sen ne kadar istersen, kendini o kadar görünür kılıyor.

Bir toplantı odasında saklı kalırken, dışarı çıkıp da kendini özgür bıraktığında rüzgarla dans etmeye başlıyor.

“SECRET WIND Little Dress“, kemersiz kullandığında, yalın ve sade bir izlenim sunarken çift taraflı kemeri beline bağladığında, rüzgarın gücünü biraz daha artırmana fırsat tanıyor. Adımlarınla kendini buluyor, seninle hızlanıyor. Bazen klas, bazen şık, bazen de seksi… Kimi zaman hepsi! “SECRET WIND Little Dress“, senin moduna göre seninle şekil alıyor.

SECRET WIND in YOU

Secret Wind

Slide

SECRET WIND in YOU

Secret Wind - Mürdüm

Slide

SECRET WIND

Long Dress

Adımlarını yavaşça atarsan sadece düz bir etek iken emin adımlarda rüzgarını yani gizlediğin özgürlüğünü yaşarak tasarım içinde gizlediği yırtmacı ön plana koyuyor…Dekoltesinde ki gizem, senin onu nereye estirmek istediğin rüzgara göre ayarlıyor. Bir toplantı ortamında kendini saklarken, dışarı çıktığında rüzgarı hisseden farklı bir kadını yaşıyor. Kemersiz ben buradayım ve kendim gibi yalınım derken, iki taraflı farklı desenlerde kullanılabilen kemer detayı sadece ve sadece rüzgarın gücünü artırıp seni farklı modları yaşamaya davet ediyor. Şıklıktan seksiliğe, seksilikten sporluğa, sporluktan tarza hepsi senin içindeki GİZLİ RÜZGAR. Tasarım sadece bir kumaştan ibadet olmaktan senin gizeminle nefes buluyor.

SECRET WIND

OTTOMAN

Bir kaftanın bir elbiseye dönüşebilme hikayesi onunkisi. Bir kaftan olarak giyebildiğiniz SECRET WIND OTTOMAN kemer detayı ile şık bir elbiseye dönüşürken, tek bir fermuar hareketi ile daha da seksi ve senin gibi cool bir elbiseye dönüşme hikayesi onu özel kılan ve SEN yapan.

new

SECRET WIND TOUCH

Kontrolün sende olduğunu bilmenin verdiği o farklı bir o kadarda emin güveni yaşadın mı hiç? İşte biz Secret Wind Touch’ı senin yaşayabileceğin o güven ile tasarladık … «O»nu yani seni yaşadık ve hissettik…yaşam ve kadından beraber ilham aldık. Kadının içindeki güven ile tasarımın gücünü birleştirirdik.

SECRET WIND SKIRT

SECRET WIND

Hiçbir şey göründüğü gibi değil…hatta senin gibi göründüğünden çok daha fazlası…Gizli Rüzgar uzun eteğimiz, bu seferde içimizde ki gücü temsil ediyor. İstediği zaman dümdüz, gayet yalın, sakin ve sade gözüken uzun bir etek iken içinde gizlediği gizli gücü, bir gizli fermuar detayı ile ortaya koyabilecek kadar farklı hissetmeyi seviyor. Ve tıpkı, senin gibi sadece kendi istediği zaman kendine apayrı bir dünyada yer bulabilecek kadar güçlü bir tasarım «O». İki taraflı ayarlanabilen, istediğin kadar açıp kapatabileceğin gizli fermuar detayı ile onu sadece sen kontrol edebilirsin çünkü o SENSİN. Tasarım sadece bir kumaştan ibadet olmaktan senin gücünle nefes buluyor.

SECRET WIND SKIRT

THE LITTLE DRESS

Bazen söze, yazıya hiçbir görsele ihtiyaç yoktur…o hep aradığımız sade ama bir o kadar cool olan, spor ama şık olan…Topuklu ayakkabı ile farklı spor ayakkabı ile farklı parmak arası terlik ile başka olan…o tek başına olurken bizim dokunuşunumuzla farklı olan …

SECRET WIND

WHISPER

Kontrolün sende olduğunu bilmenin verdiği o farklı bir o kadarda emin güveni yaşadın mı hiç? İşte biz Secret Wind Whisper’ı senin yaşayabileceğin o güven ile tasarladık … «O»nu yani seni yaşadık ve hissettik…yaşam ve kadından beraber ilham aldık. Kadının içindeki güven ile tasarımın gücünü birleştirirdik. Fermuarı açıkken şık bir elbise olarak kullanabilecekken, fermuarı kapalıyken bir anda tarz ve cool bir elbiseyi ancak senin kendine olan güvenin ile taşınabilirdi zaten. Bir anda elbise sadece bir elbiseyken, fermuarını açarak elbisen bir elbiseden daha ötesini yaşayabilmen ise ancak senin özgüveninde olabilirdi. O güveni yaşabilmendi bize «O»nu tasarlatan.Biz sadece bir tasarım yarattık, sen ise onu farklı kullanımlarla, farklı modlarla yaşadın. Tasarım sadece bir kumaştan ibadet olmaktan senin kendine olan güvenin ile nefes buluyor.

Gizli fermuarlı sırt dekoltesi ve bacak dekoltesini istediğin kadar açıp kapatabileceğin, onu sadece senin kontrol edebileceğin, ister şık ister spor kullanabileceğin bir elbiseyi biz yarattık ama modunla onu sen yaşayacaksın ve yaşatacaksın çünkü o SENSİN.

SECRET WIND WHISPER

KEŞFET
#SINEMBABACAN

INSTAGRAM SHOP

Tüm ürün ve koleksiyonlara gözatın.

Absolutely You

Sepet
Konuşmayı Başlat
1
Yardıma İhtiyacınız Var mı?
Merhabalar,
Size yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu varsa bize ulaşabilirsiniz.