Sinem Babacan

“Sinem Babacan kimdir”

Bu sorunun cevabı en net biçimde, “kurumsal hayatta yıllarca çalıştıktan sonra kıyafetlere ve tasarımlara farklı bir gözle bakan, en az senin kadar sosyal hayatını seven birisi“ diyebiliriz. Ya da tasarımlara farklı bir soluk getiren “sen“ mi demeliyiz?
O, hazır giyimdeki tasarımlara bambaşka bir gözle bakmayı, eksik olan neydi onu görmeyi tercih etti. Sen oldu, seni yaşadı… Eksik olanın, iş hayatına ve spontane planlara uyum sağlayabilen tasarımlar olduğunu fark etti. Özgürlüğünden asla vazgeçmeyen Sinem, tasarımları da özgürleştirmeye karar verdi.

Senelerce kişiye özel tasarımlar yapan Sinem Babacan, yeni koleksiyonuyla sizlerle! O artık tasarımlarının yolculuğa çıkması gerektiğine inanarak herkese dokunmayı tercih etti.
Neden mi? Senin de kendini özgür bırakarak, stilinde söz sahibi olarak sadece her an ve her yerde kendin ol, SEN ol diye.

“Sinem Babacan KİMDİR?“

... sorusunun cevabını bizim değil sizin vermenizi istedik.

Ayşe Kucuroğlu

Sinem mi? O bir Zümrüdüanka kuşu… Her sezon küllerinden doğup yepyeni tasarımlar yapan… Kumaşları oyuncak eden, zekasını ve ruhunu tasarımlarına yansıtan, özgür ve güçlü kadınların yaratıcısı…

Berna Akbulut

Sinem, makes you feel like a star!

Ebru Kohen

Sinem Babacan, sürekli küllerinden daha da güçlenmiş, daha da güzelleşmiş olarak doğan bir Zümrüdüanka kuşudur.
Sinem Babacan bir Unicorn’dur. Farklıdır. Herkes yürürken o uçar. O siyahı gökkuşağına çevirmeyi bilir. Yüreği, aklı, hisleri büyük Sinem, sihirbazlığı sever, yoktan var ederken biri üç yapar. Zevki, hiçbir şeyden yılmaması ve tuttuğunu koparmasıyla kendine sevenlerinden bir ordu yaratan Sinem, benim için gerçek bir Amazon kadınıdır.

Elif Erez

Sevgili Sinem’in güzel, hassas ve ince kalbi, zevkli ve rafine tasarımlarına yansıyor… İşini onun gibi aşkla yapınca, en ince detaylarla bile bizzat uğraşınca, her kadının kendini içinde güzel, özel ve farklı hissedeceği harika tasarımlar ortaya çıkıyor… İyi ki içindeki yaratıcı kadını serbest bıraktı ve o güzel elbiseleriyle en güzel anlarımızın bir parçası oldu!  Hem elegan hem özgür, hem profesyonel hem cesur görünmek istediğimde aklıma ilk gelen isim Sinem Babacan. Yaratıcı ve eğlenceli ruhunu, dokunduğu her parçaya o kadar güzel aktarıyor ki Sinem Babacan tasarımlarını taşırken kendimi daha güçlü hissediyorum

Selcen Doğan

Sinem Babacan’ın günün her saatine ve her ortama uyarlanabilen tasarımları, kentli kadınların kurtarıcısı.
Hem vücut tipine özel çalışıyor olması hem de özgün tasarımlarıyla giyenleri diğerlerinden farklı hissettirmeye yetiyor.

Göknur Gürtuna

Huzurun içinde muzır, muzırlığın içinde huzur… İşte Sinem’in bana hissettirdiği bu. Sabah, işte daha resmi, akşam daha seksi hissettiren, gün içinde kıyafet değiştirme zorunluluğu hissettirmeyen büyük bir huzur. Hayatın her anında kendini gösteren, bambaşka, özgüvenli ve rahat kadınlar yaratan Sinem Babacan tasarımları, sadece hayal gücünü değil aynı zamanda kadının gücünü yansıtıyor.

Absolutely You

Sepet
Konuşmayı Başlat
1
Yardıma İhtiyacınız Var mı?
Merhabalar,
Size yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu varsa bize ulaşabilirsiniz.